Piektā sestdienas UNI nodarbība

27. janvāris, 10:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 115. auditorija

Vienu sestdienu mēnesī vidusskolēni aicināti uz īpašām nākotnes inženieru nodarbībām. Viņiem būs iespēja katru mēnesi iepazīt kādu RTU fakultāti un inženierzinātņu virzienu. Nodarbības notiks katru mēnesi citā RTU fakultātē.

Piektā UNI sestdienas nodarbība notiks 27. janvārī plkst. 10 RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātes telpās Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā.

Lekcijas lasīs RTU Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) pasniedzēji

Sestdienas programma:

• Plkst. 10.00–11.30 lekcijas:
  1. Studiju programmā Vides Inženierija paredzēto prasmju un zināšanu apgūšanu un turpmākām karjeras iespējām dažādās jomās.
  2. Inovatīviem risinājumiem atjaunojamo energoresursu izmantošanā un ēku energoefektivitātes paaugstināšanā.
  3. Kas ir bioekonomika, kādas ir tehnoloģiju pielietošanas iespējas bioresursu izmantošanā un kādi ir ekonomiskie ieguvumi.
  4. Kopīgi mēģināsim saprast kādas ir pašreizējas tendences transporta industrijā un kā varētu izskatīties transporta sektors pēc 5 vai 10 gadiem – elektroauto, ūdeņradis vai «vecais labais dīzelis».
  5. Kā var ātri un lēti ražot vērtīgus produktus no mikroorganismiem izmantojot plaši pieejamas izejvielas - lauksaimniecības un ražošanas blakusproduktus.
  • Plkst. 11.30–13.00 pēc lekcijas būs iespēja apskatīt Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta Biosistēmu laboratoriju un Vides monitoringa laboratoriju.

Ieeja pasākumā bez maksas, iepriekš reģistrējoties. Reģistrēties šeit.

Pasākumu kalendārs

9. janvāris plkst. 16:03