Baltijas Universitāšu Programma RTU rīko ilgtspējīgas attīstības seminārus «BUPRaP Roadshow»

7. marts, 10:00 - 13:30
5 Paula Valdena iela, Rīga

Lai stiprinātu Baltijas Universitāšu programmas dalībnieku pētniecības un publikāciju prasmes, Baltijas Pētniecības un publikāciju birojs (BUPRaP) 7. martā rīko bezmaksas seminārus par ilgtspējīgu attīstību.

Semināri notiks klātienē Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskajā bibliotēkā (Paula Valdena ielā 5). Dalība semināros ir bez maksas, un iepriekšēja reģistrācija šeit.

10.00–11.30 Seminārs «Ilgtspējīgas attīstības zinātnisko publikāciju optimizēšana»

12.00–13.30 Seminārs «Zinātniskās sadarbības veicināšana, izmantojot Eiropas un ārpus Eiropas finansētus ilgtspējīgas attīstības projektus»

Semināri būs lietderīgi Vides inženierijas un tai līdzīgu programmu studentiem un mācībspēkam. Īpaši aicināti maģistra un PhD studenti.

Pasākumu kalendārs

29. janvāris plkst. 16:05