RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Vieslekcija «Revolūcija vēja industrijā» - 1

2. novembris, 2023, 16:00 - 17:00

Notiks uzņēmuma Aerones vieslekcija «Revolūcija vēja industrijā»

RTU Karjeras centrs un uzņēmums Aerones aicina Rīgas tehniskās univeritātes (RTU) studentus, mācībspēki un citi interesenti apmeklēt vieslekciju «Revolūcija vēja industrijā». Vieslekcija notiks 2023. gada 2. novembrī, plkst.16.00, Ķīpsalas ielā 6, 115. telpā. Lai apmekletu vieslekciju, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anktu

Vieslekcijā, ko vadīs Aerones līdzdibinātājs Jānis Putrāms, būs iespēja uzzināt par vēja industrijas potenciālu un izaicinājumiem, par Aerones sasniegumiem un izvirzītajiem nākotnes mērķiem, kā arī par darba vides izaicinājumiem.

Aerones ir pasaulē vadošais robotizētu vēja turbīnu inspekciju, apkopes un remonta pakalpojumu sniedzējs. Izmantojot patentētu robotikas tehnoloģiju, Aerones inženieru un servisa komandas sniedz ātrākus, drošākus un efektīvākus pakalpojumus vēja parkiem visā pasaulē. Mūsu klienti pārstāv vairāk nekā pusi no visas pasaules vēja enerģijas jaudas tostarp tādus vadošos ražotājus un operatorus kā NextEra, GE, Vestas, Enel un Siemens Gamesa. Pašlaik uzņēmums darbojas vairāk nekā 27 valstīs Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Austrālijā. 2022. gadā Aerones piesaistīja lielākās investīcijas Latvijas jaunuzņēmumu vidū. 2023. gadā mūsu komanda ieguva galveno balvu "Latvian Startup Awards" kategorijā "Labākais iekārtu tehnoloģiju jaunuzņēmums". Mēs ticam, ka aizrautība ir progresa dzinējspēks. Ja arī Tu iededzies par tehnoloģijām, inženierzinātni un inovācijām, kas vērstas uz zaļāku pasauli, mēs aicinām Tevi pievienoties Aerones komandai. Veidosim vēja enerģijas nākotni kopā!

Aicinām pieteikties aktuālajām vakancēm portālā cv.lv vai sūtīt pieteikumu uz e-pasta adresi: m! Jautājumu gadījumā droši sazinies pa tālruni +371 26628266.
Pēc vieslekcijas interesentiem būs iespēja pieteikties ekskursijai uz Aerones ražošanas telpām, lai
tuvāk iepazītu ražošanas procesus un nepieciešamās kompetences ar ražošanu un izstrādi saistītajos
amatos.
www.aerones.com