RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Vieslekcija «Principles of success as young professional»

17. aprīlis, 16:30 - 18:00

Kāpēc tik daudziem cilvēkiem ar labām sekmēm mācībās un spēcīgu CV ir grūti gūt panākumus pēc augstskolas - īpaši kā uzņēmējiem vai jaunajiem profesionāļiem? Uzziniet, kādi principi un paņēmieni palīdz jauniešiem gūt panākumus karjerā, kamēr citi stāv uz vietas. Uzzināsiet, kā šīs idejas izmantot ne tikai profesionālajā darbā, bet arī personīgo mērķu sasniegšanai.

Vieslekciju pasniegs Rajens Deiviss (Ryan Davis)  no Nešvilas, TN. Viņš astoņus gadus strādājis Southwestern Advantage pārdošanas un vadības programmā, apmeklējot vairāk nekā 20 000 potenciālo klientu. Viņš ir kļuvis par labāko mūža producentu pārdošanas jomā, noslēdzot līgumus ar vairāk nekā 2000 klientiem. 2011. gadā viņš tika pieņemts darbā uzņēmuma Nešvilas centrālajā birojā, kur viņš apmācīja par uzņēmējdarbības palielināšanu, izmantojot sociālo mediju mārketingu, un vēlāk tika paaugstināts par pārdošanas attīstības direktoru. 2020. gada pavasarī Rajens sāka veidot un pilnveidot Southwestern LEΔD programmu - starptautisku līderības apmācību un mentoringa programmu, kuras mērķis ir palīdzēt jauniešiem veidot prasmes un raksturu, kas nepieciešams, lai sasniegtu savus dzīves mērķus. Viņš ir mācījis biznesa attīstības un personīgās līderības prasmes vairāk nekā 10 000 jauno profesionāļu visā ASV un Eiropā.

Runātājs: Rajens Deiviss (Ryan Davis)
Laiks: 16.30
Vieta: RTU pilsētiņa, Ķīpsalas iela 6A, 127. kabinets (A1.2)
Plānotais ilgums: ~1,5 h