RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Uzzini par prakses iespējām ASV pieredzes stāstu pēcpusdienā

3. oktobris, 2023, 16:00 - 17:00

Vai sapņo par darbu pasaules mēroga uzņēmumā Amerikā? Varbūt vēlies praktizēt prestižā ASV izpētes centrā? BAFF stipendiju ieguvēji apliecina – ar mērķtiecību sasniegumi ir iespējami ikvienā vecumā un profesijā. Bizness, inovācijas, inženierzinātnes, arhitektūra – ir vien dažas no jomām, kurās ASV gūtās zināšanas uz Baltijas valstīm atveduši jau vairāk nekā 400 stipendiāti.

Lai dzirdētu dalībnieku pieredzes stāstus, atgriežoties no ASV, uzklausītu atziņas un diskutētu par starptautiskas darba pieredzes nepieciešamību, studenti aicināti uz tikšanos ar RTU absolventiem, kas saņēmuši BAFF stipendiju.

Pasākums notiks otrdien, 3. oktobrī plkst. 16:30, Zunda krastmala 8, 108. auditorijā.

Lai reģistrētos pasākumam un saņemtu informāciju par pasākuma norises vietu, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu.

Uz pasākumu aicināti visi interesenti, savukārt stipendijām pieteikties var pēdējā kursa bakalaura studenti un nesenie augstskolas absolventi.

*BAFF prakses programmai nekvalificējas kandidāti, kuriem nav Latvijas pilsoņa pase.

Vairāk par stipendiju vari uzzināt BalticAmericanFreedomFoundation.org

Kalendārs