RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU aicina apmeklēt «Karjeras dienu 2024»

8. marts, 10:00 - 18:00

Ja Tev ir nepieciešama darba vai prakses vieta, tad Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina piedalīties tradicionālajā «Karjeras dienā», kas notiks piektdien, 8. martā, plkst. 10.00–18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Karjeras dienā piedalās vairāk nekā 100 uzņēmumu. Pasākumā ieeja ir bez maksas.

«Karjeras diena» ir Latvijā lielākais profesionālās orientācijas pasākums, kurš notiks jau 21. reizi. Pasākuma laikā varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, apmeklēt dažādus stendus, piedalīties aizraujošās aktivitātēs un uz «Draugu skatuves» varēs klausīties uzņēmumu prezentācijas visas dienas garumā.

Uzņēmumi būs sagatavojuši īpašus pārsteigumus interesentiem, tajā skaitā arī dažādus konkursus un dāvanas.

Sadarbībā ar  «Visas lespējas» - «Darba Tinderis» Tev būs iespēja doties uz intervijām. Darba Tinderis ir sociālā uzņēmuma Visas lespējas izstrādāta digitāla platforma, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku darba devēju un kandidātu savienošanu.

Par «Darba Tinderi:

• 1-3 nedēļās atrodi savu darba "match"
  • neskaitāmu CV un motivācijas vēstuļu vietā izveido 1 profilu
  • viss vienuviet - vakances 100 uzņēmumiem, pieteikšanās tām un darba intervijas

Reģistrācija aktivitātei atvērta no 14. februāra. Vairāk informācijas šeit.

Karjeras diena ir atvērta ikvienam interesentam. Pasākuma ietvaros aicinām ne tikai meklēt darba vai prakses iespējas, bet arī nodibināt kontaktus, jaunai sadarbībai un kopīgu projektu veidošanai.

Ieeja «Karjeras dienā», kā arī autostāvvietas tās apmeklētājiem, ir bez maksas. Ieejai nepieciešams reģistrēt bezmaksas biļeti vietnē aula.lv.

Pasākumu atbalsta: Maxima Latvija, Tet, Latvijas Mobilais Telefons, Magebit, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, Caverion Latvija.

Informatīvie atbalstītāji: cv.lv, prakse.lv, Nodarbinātības valsts aģentūra, cvmarket.lv

Iepazīties ar programmu un sekot līdzi aktualitātēm var mājaslapā karjerasdiena.rtu.lv.

RTU «Karjeras dienas» informācijai var sekot līdzi arī Facebook, Instagram, TikTok.

Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā uzņēmumi ir aicināti sazināties ar RTU Karjeras centru  vai +371 67089025

Kalendārs