RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Izaugsmes lekciju sērija «beFounder»

17. janvāris - 20. marts
.
.
.

Lai veicinātu Rīgas tehniskās universitātes (RTU) studentu personīgo izaugsmi un attīstītu izpratni par dažādām ar finansēm saistītām jomām, jaunais mācību semestris tiks ieskandināts ar lekciju sēriju - «beFounder», ko organizē RTU studentu organizācija BEST - Riga sadarbībā ar RTU Karjeras centru. Ik mēnesi tiks organizēta viena lekcija, kur trīs stundu garumā studentiem būs iespēja izaicināt sevi un spert vienu soli tālāk profesionālajā izaugsmē.

Pirmā lekcija notiks 17. janvārī, plkst. 17:00, Ķīpsalas ielā 6, 115. kabinetā. Lekcija veltīta vērtību analīzei, lai palīdzētu studentiem atrast «odziņu», kas tieši viņiem ļautu izcelties potenciālo atbalstītāju vai darba devēju acīs, lai sasniegtu visaugstākos rezultātus darba tirgū. Lekciju vadīs Kārlis Vilhelms Vēbers - pieredzējis treneris un ilggadējs koorparatīvo attiecību speciālists studentu organizācijā BEST - Riga ar kvalifikāciju jaunatnes pilnveidē (Facilitation of learning in youth mobility projects).

Lekciju sērijas ietvaros studentiem būs iespēja gan attīstītas studentu personīgās prasmes un īpašības, tā uzlabojot viņu konkurētspēju darba tirgū, gan pielietot iegūtās prasmes praktiskos uzdevumos, ko būs sarūpējuši organizatori. Pasākums notiks latviešu valodā.

Pieteikties pirmajai lekcijai iespējams aizpildot reģistrācijas anketu līdz 12. janvārim.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu: u.lv

Kopīgot rakstu

Kalendārs