Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Veiksmīgi aizvadīta virtuālā IEVF Akadēmiskā konference

25. maijs, 2020

Š.g. 2020.gada 22. maijā aizvadīta virtuālā (vebināra) akadēmiskā konference «Kā izmantot informāciju un tehnoloģijas akadēmisko panākumu kaldināšanā?», kuras ietvaros tiks diskutēts par Eiropas oficiālo statistiku, attālināto mācību procesu - kā veidot “auditorijas noskaņojumu” esot mājās!, kā arī par attālinātā darba ētiku - ko lietderīgi zināt vadot tiešsaistes nodarbības.

Vebinārā piedalījās 65 dalībnieki, kuriem tika nodrošināta interaktīvā komunikācija, sniedzot iespēju uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Konference notika divās daļās – pirmajā ar lekcijām uzstājās trīs skatuves runas meistari un pasniedzēji par tēmām:

• «Eiropas oficiālā statistika»  Baiba Grandovska, “Eurostat”
  • «Attālinātais mācību process - kā veidot “auditorijas noskaņojumu” esot mājās!». Leonards Budņiks, IEVF mācībspēks;
  • «Par attālinātā darba ētiku - ko lietderīgi zināt vadot tiešsaistes nodarbības». Elīna Gaile-Sarkane RTU IEVF dekāne.

Savukārt otrajā daļā, pēc interaktīvām diskusijām, darbs turpinājās trīs paralēlās sekcijas "Mūsdienu studiju organizatoriskie un mācību metodiskie izaicinājumi" (sekciju vadīja asoc. profesors Māris Jurušs), "Studiju programmu un kursu kvalitātes nodrošināšana" (sekciju vadīja profesore  Inga Lapiņa), "Digitalizācija un spēliskošanas izmantošana iespējas augstākajā izglītībā " (sekciju vadīja asoc. prof. Deniss Ščeulovs), kurā tika nolasīti vairāk kā 12 referāti.