Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Prof. Inga Lapiņa piedalīsies starptautiskā diskusijā par akreditāciju

15. februāris, 2022

IEVF profesore, prodekāne studiju jomā, Inga Lapiņa 15. februārī, plkst.14 piedalīsies CEEMAN (Centrālās un Austrumeiropas vadības attīstības asociācija) organizētā diskusijā par dinamisku un efektīvu akreditācijas procesu.

Reģistrēšanās vebināram pieejama šeit.

Galvenais diskusijas fokuss saistīts ar jautājumu – kā institūcijas akreditācijas process iekļaujas mainīgos tirgus apstākļos, dinamiskā sabiedrības attīstībā, un vēl vairāk – kā veidot sinerģiju starp šīm dimensijām. Tas ir iespējams, ja akreditācijas uzmanības centrā ir ne tikai kvalitāte un ietekme, bet arī attīstība un dinamika. Attīstība veido saikni ar nākotni, bet dinamika liecina par spēju pielāgoties un nepārtraukti mācīties.

Diskusijā piedalīsies vadoši augstākās izglītības pārstāvji no visas pasaules – Peru, Krievijas, Āfrikas, Nīderlandes.

CEEMAN (Central and East European Management Development Association) ir starptautiska menedžmenta asociācija, kas dibināta 1993. gadā ar mērķi paātrināt un uzlabot menedžmenta attīstību Centrālajā un Austrumeiropā. Tagad tas ir globāls vadības attīstības institūciju tīkls, kas interesējas par izglītības kvalitāti un inovācijām šajā jomā, kā arī plašā ar pārmaiņām saistīto priekšmetu jomā, kurā ir 200 dalībnieki no 50 valstīm Eiropā, Ziemeļamerikā, Latīņamerikā, Āfrikā. un Āzijā. IEVF ir ilggadējs un aktīvs CEEMAN biedrs.