Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

No 1. janvāra Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāna pienākumu izpildītājs būs Jānis Caune

2. janvāris

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vadība par Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) dekāna pienākumu izpildītāju ir izraudzījusies stratēģiskās vadības un pārmaiņu vadīšanas praktiķi Jāni Cauni.

Jānis Caune ir ieguvis doktora grādu vadībzinātnē Latvijas Universitātē. Viņš ir strādājis vadošos amatos uzņēmumos «PET Baltija», «Daugava», «BALTA eko», «BSM Konsultanti», «FORCEO», «Dokumeds», «Rho Europe». Kā biznesa treneris darbojies Komercizglītības centrā.

Arī akadēmiskā vide Jānim Caunem ir labi pazīstama. Viņš ir bijis docents RTU IEVF, piedalījies vairāku RTU projektu īstenošanā. Jāņa Caunes pētnieciskās intereses ir saistītas ar stratēģisko vadīšanu, uzņēmumu un organizāciju vadību, uzņēmumu un organizāciju pārvaldību. Kopā ar citiem līdzautoriem viņš ir izdevis trīs grāmatas par stratēģisko vadīšanu.

Dekāna pienākumus RTU IEVF Jānis Caune sāks pildīt 2024. gada 1. janvārī.