RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Inženierzinātņu student, piesakies Alfreda Raistera stipendijai!

24. septembris, 2020
.
.
.

Vēl līdz 30. septembrim ir iespēja pieteikties Alfreda Raistera stipendijai, kas Tev ļaus šajā studiju gadā saņemt ikmēneša stipendiju 150 eiro apmērā. Lai pieteiktos mecenāta stipendijai, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu.  

Stipendijai var pieteikties RTU studenti*, sākot no 2. kursa, kuri uzrādījuši labas un teicamas sekmes (vidējā atzīme nav zemāka par 7,5 ballēm), kā arī ir aktīvi iesaistījušies RTU projektu organizēšanā, inženierzinātņu popularizēšanā un RTU sabiedriskajā dzīvē. Tātad, ja studē 2., 3. vai 4. kursā, vai pat jau maģistrantūrā, izmanto iespēju iegūt stipendiju!  

“Būt labākajam šodien, nenozīmē būt labākajam arī rītdien. Mūsdienās, kad viss tik strauji mainās, ir ļoti būtiski arvien sevi pilnveidot un dzīvot līdzi laikam,” tā uzskata pagājušā studiju gada A. Raistera stipendijas ieguvēja Arnita Spule. Savukārt stipendiāte Linda Dita Ābola saka: “Stipendija ir ne tikai atbalsts pilnvērtīgai zināšanu apguvei un jaunu mērķu sasniegšanai, bet arī motivācija darīt vēl labāk, vēl kompetentāk, jo apzinies, ka aiz Tavas izaugsmes atrodas vēl kāds - konkrēts mecenāts vai uzņēmums, kurš Tev tic.” 

A. Raisters reiz teicis, ka viņa dzīvi var raksturot ar pazīstamo latīņu valodas izteicienu jeb olimpisko saukli “Citius, Altius, Fortius” jeb “Ātrāk, augstāk, stiprāk”. To arī novēlam visiem mūsu studentiem!  

*Pieteikties stipendijai var Arhitektūras fakultātes, Būvniecības inženierzinātnu fakultātes, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes, Elektrotehnikas un vides inženierijas fakultātes, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studenti.

Kopīgot rakstu

Jaunumi