RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU studentiem iespēja sportot, izmantojot virtuālo naudu

2. februāris
.
.
.
Foto - Shutterstock

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs aicina bakalaura un koledžas līmeņa studentus izmantot iespēju apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Katram pamatstudiju līmeņa studentam pavasara semestrī tiks piešķirti 50 eiro. Virtuālo naudu turpinās saņemt RTU ārzemju studenti, savukārt maģistrantūras un doktorantūras studentiem tiks piešķirta iepazīšanās summa – 10 eiro semestrī, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.

RTU studenti var sportot sev ērtā laikā, izvēloties starp dažādām sporta veidu nodarbībām individuāli vai grupā. Studentiem tiek piedāvāta trenažieru zāle un peldbaseins individuāli, basketbols, body toning, bokss, futbols, intervāla treniņš, joga, klinšu kāpšana, peldētapmācība grupā, ūdens aerobika, ārstnieciskā vingrošana «Vesela mugura» un volejbols.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Ja pavasara semestra virtuālie līdzekļi netiek aktivizēti uzreiz pēc profila atvēršanas, lūgums pamēģināt autorizēties vēlreiz.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Sporta sistēmas lietošanas instrukcija.

Virtuālo naudu saņem visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, izņemot studentus, kuri atrodas akadēmiskajā atvaļinājumā. Savukārt ārzemju studentiem virtuālā nauda – 10 eiro katram – tiks piešķirta katru mēnesi.

Virtuālā nauda nav paredzēta RTU studiju un zinātnes centru studentiem un klausītājiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem).

Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat pavasara semestra beigām, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta, izņemot C daļas kursa virtuālos līdzekļus un personīgi iemaksātos līdzekļus.

Stiprinot RTU stratēģiski svarīgās jomas un virzienus – STEM izglītību, projektu piesaisti un zinātni un inovācijas –, šajā gadā ir koriģēts budžets sporta aktivitātēm un līdz ar to – arī virtuālās naudas apmērs. Taču, kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantots, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro. Savukārt par galda tenisa individuālā galda rezervāciju un spēlēšanu turpmāk varēs norēķināties Sporta centra administrācijā, izmantojot maksājumu karti.

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra darbiniekiem – .

Informācijai iespējams sekot līdzi arī RTU Sporta centra Facebook un Instagram profilā.

Ar Sporta centru aicināti sazināties arī tie brīvās izvēles kursa (C daļas) studenti, kuri nav saņēmuši ieskaiti, bet kuru izvēlētais sporta veids šajā semestrī vairs netiks nodrošināts. Šādā gadījumā būs nepieciešams veikt sporta veidu maiņu, lai kursu nokārtotu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

2. februāris plkst. 15:24

Līdzīgi raksti

Jaunumi