RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Par mums

Sporta centra darbības mērķis ir īstenot un nodrošināt kvalitatīvas sporta nodarbības visiem studentiem dažādos sporta veidos, piedāvāt brīvās izvēles kursu «C» daļā, kā arī veicināt treniņa procesu komandu un individuālajos sporta veidos un nodrošināt studentu dalību gan Latvijas, gan starptautiska līmeņa sacensībās.

RTU tiek dēvēta par sportiskāko augstskolu Latvijā un gadu tiek organizēti vairāki nozīmīgi sporta notikumi, kuros var iesaistīties visi studenti.

Viens no būtiskākajiem RTU sportistu izlašu notikumiem ir Latvijas Universiāde, kurā piedalās valsts universitāšu studenti. Sporta izlašu studenti piedalās arī Rīgas un Latvijas čempionātos, SELL studentu sporta spēlēs un dažāda mēroga sacensībās Latvijā, Eiropā un pasaulē. 

Sporta bāzes

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta bāzes paredzētas RTU studentiem, darbiniekiem un ikvienam, kurš vēlas uzturēt sevi labā fiziskā formā

Svarīga informācija

Šeit uzzināsi visu par svarīgākajām izmaiņām RTU Sporta dzīvē no jaunā studiju gada, kā arī atradīsi lietošanas noteikumus un lietošanas instrukciju, lai zinātu, kā vari pieteikties nodarbībām soli pa solim, veikt apmaksu, kā arī atcelt savu rezervāciju.

 

Sports RTU darbiniekiem

Kontakti