RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Lietošanas instrukcija

1. solis - Ielogošanās profilā
Mājas lapas augšpusē būs pieejama sadaļa “Mans profils”. Lai autorizētos, nepieciešams ievadīt savu ORTUS lietotājvārdu un paroli. Pirmo reizi ieejot savā profilā, tiks lūgts piekrist “Lietošanas noteikumiem”. Šī ir svarīga informācija, kuru nepieciešams izlasīt. Profilā būs pieejama informācija par lietotāju (vārds, uzvārds, personas kods, dzimums, virtuālā konta atlikums, e-pasts un telefona numurs). Telefona numura un e-pasta maiņas gadījumā, lūgums atjaunot informāciju, jo tā nepieciešama mūsu saziņai ar Tevi, kā arī informēšanai par nodarbību atcelšanu.
2. solis - Sadaļa, kur var pieteikties nodarbībām
Lai pieteiktos nodarbībai, dodies uz sadaļu --> Sporta nodarbības --> Pieteikties nodarbībām.
3. solis - Nodarbības izvēle
 

Izvēlies sporta nodarbību sev ērtā un pieejamā laikā, uzklikšķinot uz tās. (Ja vēlies apskatīt sīkāku informāciju par kādu nodarbību, tad vienkārši atliek uziet ar peles kursoru uz tās un parādīsies papildinformācija par nodarbības laiku, vietu, treneri, izmaksām un pieejamo vietu skaitu). Nodarbības vari atlasīt pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, sporta veida, sporta bāzes, trenera utt.

4. solis - Nodarbības kopsavilkums
Šeit aplūkojama sīkāka informācija par izvēlēto sporta nodarbību. 
5. solis - Manas pieteiktās nodarbības
Sadaļā “Mans profils” varēsi apskatīties visas savas pieteiktās nodarbības un izvēlēties, ko ar tām darīt. Atceries, ja nodarbībai esi tikai pieteicies, bet neesi veicis apmaksu, tādā gadījumā rezervācija vēl nav veikta un vieta starp nodarbību apmeklētājiem – nav aizņemta. Pieteikties var vairākām nodarbībām uz priekšu.
6. solis - Naudas apmaksas nosacījumi

Veicot maksājumu, virtuāla nauda tiks noņemta no RTU piešķirtajiem līdzekļiem.

Ja studentam ir pieejama gan RTU piešķirtā nauda, gan arī personīgi iemaksātā nauda, arī šajā gadījumā vispirms nauda tiks noņemta no RTU līdzekļiem.

1) Ja virtuālajā kontā pietiek līdzekļu, tad students var veikt apmaksu;

2) Ja virtuālajā kontā nepietiek līdzekļu, tad šeit ir iespēja to papildināt.

Minimālā iemaksas summa ir 15.00 EUR, kā arī RTU piešķirs no savas puses papildus 50% iemaksātajai summai. (Piemērs - Ja esi iemaksājis 15.00 EUR, tad papildus no mums saņemsi 7.50 EUR).

Kontu ir iespējams papildināt tāpat, kā apmaksāt studiju sistēmā izveidotos rēķinus. Ja esi SEB, Citadele, Nordea vai DNB banku klients to var izdarīt ar Banklink. Apstrādes process var aizņemt līdz 2 darba dienām. Citu banku klientiem ir iespēja sagatavot elektronisku avansa rēķinu, un apmaksāt to pašiem. Arī šajā gadījumā apstrādes process var aizņemt līdz 2 darba dienām. Tādēļ iesakām naudas iemaksu veikt savlaicīgi. Ja pēc naudas iemaksas 2 darba dienu laikā neesi saņēmis savā virtuālajā kontā, lūdzu sazinies ar Sporta centra lietvedi pa e-pastu .

Maksājuma mērķī obligāti jānorāda saņemtā avansa rēķina numurs, savs vārds, uzvārds un personas kods. 

7. solis - Nodarbības atcelšana
Svarīgi par atcelšanu! Virtuālās naudas atgriešana par atceltu rezervāciju notiks šādos gadījumos – Ja atcelšana ir veikta 24h pirms nodarbības vai arī nodarbību ir atcēlusi administrācija (nepietiekams studentu skaits; trenera prombūtne; sporta bāzes nepieejamība). Nodarbībai atkārtoti nebūs iespējams pieteikties.

Ja reģistrācija ir notikusi veiksmīgi, tad uz tikšanos nodarbībās!