Liāna Zeltiņa izcīna bronzas medaļu Latvijas čempionātā galda tenisā

27. marts
Foto - Aksels Ambergs (L. Zeltiņa - pirmā no labās)

Rīgas Tehniskās universitātes studente Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte) Latvijas čempionāta finālsacensībās galda tenisā izcīnījusi bronzas medaļu, sieviešu dubultspēlēs spēlējot pārī ar Aleksandru Jeršovu.

L. Zeltiņa sieviešu vienspēlēs ierindojās 5. - 8. vietā, savukārt jauktajās dubultspēlēs zaudējums par iekļūšanu spēcīgāko pāru astoņniekā, spēlējot pārī ar Kirilu Jahontovu.

Deniss Vasiļjevs (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte) vīriešu vienspēlēs ierindojās 5. - 8. vietā, bet vīriešu dubultspēlēs, spēlējot pārī ar Ingusu Vanagu,  par iekļūšanu pusfinālā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3. Jauktajās dubultspēlēs pārī ar Melāniju Birznieci zaudējums ceturtdaļfinālā ar rezultātu 0:3.

Dāvim Pavlovam (Inženierekonomikas un vadības fakultāte) vīriešu vienspēlēs 10. vieta, bet vīriešu dubultspēlēs, spēlējot pārī ar Aleksandru Pahomovu, zaudējums par iekļūšanu pusfinālā ar rezultātu 1:3.

Rezultāti.

Sacensības norisinājās 23. un 24. martā Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē. Tajās piedalījās spēcīgākie Latvijas galda tenisisti – 16 sievietes un 24 vīrieši –, mērojoties spēkiem vienspēlēs, jauktajās dubultspēlēs, sieviešu un vīriešu dubultspēlēs.

27. marts plkst. 8:25