RTU studenti tiek aicināti pieteikties XXXIX SELL Studentu spēlēm

6. marts
Foto - Artūrs Stiebriņš

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs aicina RTU studentus pieteikties dalībai XXXIX SELL Studentu spēlēs, kuras norisināsies no 17. līdz 19. maijam Lietuvas pilsētā Kauņā.

2024. gada SELL Studentu spēlēs paredzēti 15 sporta veidi – badmintons, basketbols, 3×3 basketbols, džudo, galda teniss, kāpšanas sports (boulderings), mini futbols 7x7, orientēšanās, peldēšana, pludmales volejbols, raundnets, spēka trīscīņa, šahs, vieglatlētika un volejbols.

Dalībai XXXIX SELL studentu spēlēs nav vecuma ierobežojumu un tām var pieteikties ikviens RTU students un 2023. gada absolvents.

Lai pārstāvētu Rīgas Tehnisko universitāti 2024. gada SELL spēlēs paredzētajos sporta veidos, tiek aicināti pieteikties RTU studenti, kuri atbilst kādam no zemāk minētajiem kritērijiem:

• Latvijas izlases dalībnieks vai kandidāts;
  • Iepriekšējo gadu SELL Studentu spēļu medaļnieks;
  • Latvijas Universiādes medaļnieks;
  • Latvijas čempionāta medaļnieks.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2024. gada 12. martam plkst. 17.00, sūtot nepieciešamo informāciju uz :

• Vārds Uzvārds;
  • Pilsonība;
  • Sporta veids, disciplīnas un papildu info (atkarībā no sporta veida);
  • Studentu apliecības numurs;
  • Fakultāte, studiju programma, kurss;
  • Unisex T-krekla izmērs;
  • Fotogrāfija;
  • Personu apliecinoša dokumenta attēls – pase vai eID.

Nosacījumi par nepieciešamās informācijas iesūtīšanu.

Sportisti, kuri neatbilst kritērijiem, bet vēlas piedalīties sacensībās, var pieteikties par savu personīgo finansējumu, sedzot dalības maksu 45 EUR (dienā), naktsmītnes un ceļa izdevumus. Sacensību dalības maksa iekļauj ēdināšanu (3 ēdienreizes dienā), kultūras aktivitātes, dalību SELL kultūras pasākumos un atklāšanas ceremonijā.

Pēc iesūtītās informācijas, RTU Sporta centra vadība pieņems lēmumu par RTU delegācijas sastāva nokomplektēšanu. Visu nepieciešamo reģistrāciju SELL Studentu spēlēm veic RTU Sporta centra darbinieki.

Sīkāka informācija un sporta veidu nolikumi pieejami sacensību organizatoru - Lietuvas Studentu sporta asociācijas mājaslapā.

Studentu spēļu SELL nosaukumu veido četru rīkotājvalstu – Somijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas – pirmie burti valsts valodā (Soumi, Eesti, Latvija, Lietuva). Sacensības notiek reizi gadā kādā no šīm valstīm, piedaloties arī citu valstu studentiem. SELL uzdevums ir veicināt un popularizēt studentu sportu augstskolās, noskaidrot Baltijas reģiona augstskolu spēcīgākos sportistus komandu un individuālajos sporta veidos.

6. marts plkst. 10:48