RTU Sporta centrs

Trīs RTU studenti iekļauti Latvijas Olimpiskās vienības Sudraba un Bronzas sastāvā

19. marts
Foto: Latvijas Olimpiskā vienība (LTV ekrānattēls)

Trīs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti – pludmales volejbolists Kristians Fokerots, alpīnists Edvards Gruzītis un vingrotājs Ričards Plāte – ir iekļauti Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Sudraba un Bronzas sastāvā vasaras sporta veidos 2024. gadā.

K. Fokerots (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), 1. kurss) ir iekļauts Sudraba sastāvā, savukārt E. Gruzītis (IEVF, 1. kurss) un R. Plāte (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte, 1. kurss) - Bronzas sastāvā. R. Plāte ir iekļauts sastāvā ar nosacījumu kvalificēties Parīzes Olimpiskajām spēlēm.

LOV Zelta, Sudraba un Bronzas sastāvā kopumā tika nosaukti 132 atlēti, kuri saņems finansējumu treniņu un sacensību darbam un medicīnisko atbalstu. Sportistu sastāvi veidoti saskaņā ar LOV sportistu atbalsta pamatnostādnēm, kuras izstrādājusi Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar sporta veidu federācijām, kā arī ievērojot sporta veidu federāciju izstrādātos kritērijus, kas iepriekš apstiprināti LOK Valdē.

19. marts plkst. 9:52