«RTU/Robežsardze/Jūrmala» izcīna bronzu «Optibet» Latvijas čempionātā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

«RTU/Robežsardze/Jūrmala» volejbolisti izcīnījuši bronzas medaļas «Optibet» Latvijas čempionātā. Izšķirošā spēle norisinājās 15. aprīlī Jūrmalā. «RTU/Robežsardze/Jūrmala» pretinieki bija VK «Piejūra»/MSĢ.

Pirmajā setā «RTU/Robežsardze/Jūrmala» izvirzījās vadībā ar rezultātu 6:1. Otrā seta vidū, strauji palielinot pārsvaru, RTU komanda nostiprināja savas pozīcijas. Ļoti spraigs izvērtās trešais sets. Treneris Raimonds Vilde veica vairākas maiņas, ļaujot uzspēlēt tiem, kuri sezonas laikā mazāk bija tikuši laukumā. VK «Piejūra»/MSĢ pēc Ralfa Andrejeva uzbrukuma panāca 4:1 vadību, bet pēc Valtera Ķirsona uzbrukuma – 6:2. Pēc divām Edvīna Vidula kļūdām piespēlēs un rezultāta 5:10 Vilde bija spiests pieprasīt pusminūtes pārtraukumu. Tas palīdzēja «RTU/Robežsardze/Jūrmala» saņemties un panākt neizšķirtu 13:13. Pēc Šalkovska kļūdas uzbrukumā – RTU spēlētāji atkal izvirzījās līderpozīcijās ar 15:14. Pinkas uzbrukums nostiprināja «RTU/Robežsardze/Jūrmala» pārsvaru. Pēc Emīla Lapsaļa bloka pretinieki atkal pietuvojās viena punkta attālumā (21:22), taču Kalniņa veiksmīgā serve pielika punktu spēlei un nodrošināja «RTU/Robežsardze/Jūrmala» uzvaru.

«RTU/Robežsardze/Jūrmala» rezultatīvākais spēlētājs ar 13 punktiem bija Aleksejs Formanickis. Viņš izcēlās ar sešiem blokā gūtiem punktiem. 10 punktus guva Toms Kalniņš, bet pa astoņiem punktiem – Jānis Teikmanis, kura kontā trīs «eisi», un Patriks Pinka. VK «Piejūra»/MSĢ vienībā desmit punktus uzbrukumā guva Matīss Šalkovskis.

Sērijā par zelta medaļām «Optibet» Latvijas čempionātā cīņu turpina SK «Jēkabpils Lūši» un «Ezerzeme»/DU. Šobrīd vadībā ar 2-1 ir SK «Jēkabpils Lūši». Nākamā cīņa notiks piektdien Jēkabpilī.