RTU badmintonisti iegūst godalgotas vietas Latvijas XXXIV Universiādē

16. aprīlis
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu komanda ieguvusi 1. vietu, bet vīriešu - 2. vietu Latvijas XXXIV Universiādē badmintonā.

Sacensībās 13. aprīlī Jelgavā RTU pārstāvēja seši studenti: Elīna Fjodorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte), Katrīne Vasiļjeva (RTU Latvijas Jūras akadēmija), Cherupillil Haridas Vishnudas (Starptautiskās sadarbības departaments (SSD)), Akuratiya Gamage Kushan (SSD), Kochhar Samay (SSD) un Alahakoon Lahiru (SSD) .

Katrīne sieviešu vienspēlēs izcīnīja 3. vietu. Sieviešu dubultspēlēs abas RTU studentes izcīnīja 3. vietu. Jauktajās dubultspēlēs Elīnai pārī ar Cherupillil Haridas Vishnudas 5. vieta, savukārt Karīnei pārī ar Akuratiya Gamage Kushan - 7. vieta.

Vīriešu vienspēlēs labākais bija Cherupillil Haridas Vishnudas. Viņš 13 dalībnieku konkurencē ierindojās 5. vietā. Kochhar Samay palika 7. vietā, Akuratiya Gamage Kushan - 9. vietā, bet Alahakoon Lahiru - 10. vietā. Vīriešu dubultspēlēs Cherupillil Haridas Vishnudas pārī ar Kochhar Samay ieguva 3. vietu, bet Akuratiya Gamage Kushan pārī ar Alahakoon Lahiru - 4. vietu.

16. aprīlis plkst. 11:31