RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Ārzemju studentus aicina sportot bez maksas, izmantojot ikmēneša virtuālo naudu

1. septembris, 2022
.
.
.
Foto - Shutterstock

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautiskās sadarbības un Ārzemju studentu depratamenta (SSĀSD) studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Katram SSĀSD studentam mēnesī tiks piešķirti 11 EUR. Valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ RTU Sporta centra pakalpojumi klātienē pieejami tikai apmeklētājiem ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas jāuzrāda administrācijā kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Ja ikmēneša virtuālie līdzekļi neaktivizējas uzreiz pēc profila atvēršanas, lūgums autorizēties vēlreiz.

Līdzekļi sudējošajiem kontā būs pieejami līdz katra mēneša beigām, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot personīgi iemaksātos līdzekļus). Nākamajā mēnesī studentiem atkal tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa. Sporta sistēmas lietošanas instrukcija.

Kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantots, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.

Neskaidrību gadījumā jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra administrācijai – .

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

1. septembris, 2022 plkst. 15:14

Līdzīgi raksti

Jaunumi