RTU Sporta centrs

Ārzemju studentus aicina sportot bez maksas, izmantojot ikmēneša virtuālo naudu

1. janvāris
Foto - Shutterstock

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautiskās sadarbības un Ārzemju studentu depratamenta (SSĀSD) studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Katram SSĀSD studentam mēnesī tiks piešķirti 10 EUR.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Ja ikmēneša virtuālie līdzekļi neaktivizējas uzreiz pēc profila atvēršanas, lūgums autorizēties vēlreiz.

Līdzekļi sudējošajiem kontā būs pieejami līdz katra mēneša beigām, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot personīgi iemaksātos līdzekļus). Nākamajā mēnesī studentiem atkal tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa. Sporta sistēmas lietošanas instrukcija.

Kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantots, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.

Neskaidrību gadījumā jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra administrācijai – .

1. janvāris plkst. 15:14