RTU Liepāja
RTU Liepāja

Valodu studenti diskutē ar nozares speciālistu

26. marts
Andris Lanka diskutē ar studentiem

Pie studiju programmas «Eiropas valodu un kultūras studijas» studentiem šodien viesojās «Valodu vēstniecības” dibinātājs Andris Lanka, lai dalītos pieredzē ar studentiem par savu uzņēmēja pieredzi un runātu par to, kā valodu zināšanas bagātina cilvēku.

Pēc programmas direktores Agatas Babinas ierosmes saruna notika angļu valodā. Andris Lanka ar studentiem veidoja diskusiju, kurā bija ne tikai jāklausās, bet jāpauž viedoklis un kopīgi jāmeklē atbildes.

Studenti uzzināja, ka būtiskākie nosacījumi, lai būtu par labu valodu skolotāju ir, pirmkārt, cilvēkmīlestība un, otrkārt, ļoti labas valodu zināšanas. Andris Lanka ļāva saprast, ka jaunietim nekad nebūs tik daudz laika kā tagad, lai studētu, pilnveidotos, strādātu un ceļotu, kā arī vienmēr pastāv iespēja uzsākt savu biznesu.

Agata Babina, kura labprāt saviem studentiem dod iespēju tikties ar dažādiem nozares praktiķiem, atzīst: «Gribu, lai studenti saprot, ko viņi var darīt pēc studiju beigšanas. Būt par skolotāju nav vienīgā iespēja. Izglītots cilvēks var darīt ļoti daudz ko, galvenais, lai viņiem patiktu tas, ko viņi dara, un lai viņi būtu ļoti labi savā darbā.»

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece