RTU Liepāja
RTU Liepāja

Mūsu mācībspēki vērtē Kurzemes reģiona skolēnu ZPD

29. aprīlis

26. aprīlī tiešsaistē notika Kurzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference, kuru vērtēšanas komisijā RTU Liepāja mācībspēki.

Vērtētājiem tika prezentēti 153 skolēnu darbi, tos noklausījās 139 klausītāji, bet 9 sekcijās vērtējumu deva 27 RTU Liepāja mācībspēki un doktoranti.

Kurzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferences organizētāja Madara Priedoliņa atzīst: «Katru gadu ir saskatāmas atšķirīgas tendences. Šogad visvairāk darbu bija sociālo zinātņu jomā, par psiholoģijas jautājumiem, ar Ukrainu saistītām tēmām, jūtama interese par dabaszinātnēm.»

Caur skolēnu ZPD veidojas skolēnu prasme rakstīt zinātniskus tekstus, attīstās prasmes pētīt un rakstīt – tā aug topošie studenti.

29. aprīlis plkst. 16:00