RTU Liepāja
RTU Liepāja

Informācija absolventiem par mantiju nomu izlaidumam

Sveicam absolventus ar priecīgo un pelnīto pasākumu – izlaidumu!

4. jūnijs

Pirmo reizi festivāla «Lampa» vēsturē taps nākotnes sarunu skatuve uz ūdens; to veidos RTU sadarbībā ar partneriem

Svinot festivāla «Lampa» desmitgadi, vērienīgu skatuvi līdz šim nebijušā vietā diskusijām par nākotnes tehnoloģijām un rītdienas cilvēku veidos Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ar lieldraugu un sadarbības partneru atbalstu. Ap 200 kvadrātmetru lielo skatuvi, ko studenti būvēs Cēsu pils dīķī, veidos īpaša piepūšama konstrukcija, vēstot par pārmaiņām, ko sabiedrība piedzīvos straujās tehnoloģiju attīstības un klimata izmaiņu dēļ.

17. jūnijs

Grēta Girvaite iegūst 1. vietu zinātniski pētniecisko darbu konkursā

RTU Liepāja šī gada bakalaura studiju programmas «Vides inovāciju tehnoloģijas» absolvente Grēta Girvaite šajās dienās ir saņēmusi priecīgu ziņu – iegūta 1. vieta un finansējums tālākam pētījumam VARAM LIFE «Waste Resources» projekta zinātniski pētniecisko darbu konkursā.

14. jūnijs