RTU Liepāja
RTU Liepāja

Atvērto durvju diena ir aizvadīta

29. aprīlis

Pagājušajā sestdienā RTU Liepāja notika Atvērto durvju diena, kuru apmeklēja nepilns simts interesentu, kuriem bija iespēja iepazīties ar visu četru studiju centru piedāvātajām studiju programmām un aprunāties ar studentiem. Klātesošie varēja noklausīties RTU Liepāja piedāvātas minilekcijas, kas deva ieskatu gan studiju procesā, gan apgūstamajos studiju priekšmetos.

Interesēties par studijām pārsvarā bija ieradušie liepājnieki un tuvāko novadu vidusskolēni, bet bija arī viesi no Rīgas, Jūrmalas, Talsiem un Olaines. RTU Liepāja cer interesentus sagaidīt jau kā studentus, un mācībspēki, kas piedalījās sarunās ar topošajiem studentiem, atzina, ka interese ir par konkrētiem jautājumiem – studiju procesu, apgūstamajiem priekšmetiem, budžeta vietu skaitu, prakšu iespējām, kā arī par studentu ārpusstudiju dzīvi.

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece