RTU Liepāja
RTU Liepāja

Turpinām sekot līdzi sadzīves apstākļiem Dienesta viesnīcā

12. marts
RTU Liepāja Dienesta viesnīca

Kā solīts studentiem, šodien RTU Liepāja nekustamā īpašuma speciāliste Agate Pirktiņa un Uldis Drišļuks apmeklēja Dienesta viesnīcu, lai pārliecinātos par paveikto sadzīves apstākļu uzlabošanā un vienotos ar apsaimniekotāju par turpmāk veicamajiem darbiem.

Uldis Drišļuks stāsta: «Šoreiz koncentrējāmies uz inventāra stāvokļa novērtēšanu – ieteicām nomainīt, piemēram, novecojušās plītis. Vienojāmies par inženiertīklu tehnisko pārbaudi un nepieciešamo remontu veikšanu. Pārliecinājāmies, ka turpinās kosmētiskais remonts.»

Atgādinām, ka pēc studentu sūdzībām par situāciju Dienesta viesnīcā, RTU Liepāja atbildīgie darbinieki veic regulāru Dienesta viesnīcas apsekošanu, rūpīgi seko līdzi apsaimniekotāja paveiktajiem uzlabošanas darbiem un uzklausa Dienesta viesnīcā dzīvojošo studentu ieteikumus.

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece