RTU Liepāja

RTU Liepāja direktore Dace Medne tiekas ar studentiem

20. marts
Direktores p.i. Dace Medne un studenti

Trešdien, 20. martā, notika RTU Liepāja direktores p.i. Daces Mednes tikšanās ar studentiem, uz kuru studenti bija pulcējušies kuplā skaitā.

RTU Liepāja direktore informēja par izmaiņām, kas skar studentus pēc pievienošanās RTU – par centru nosaukumu fakultāšu vietā un centru vadītājiem, Studējošo atbalsta un Psiholoģiskā atbalsta centru drīzo izveidošanu un karjeras konsultanta pieejamību. Studenti tika informēti par iespēju piedalīties RTU Lielajā izlaidumā.

Dace Medne aicināja studentus par problēmsituācijām, ja tādas ir, ziņot vai nu centru vadītājiem vai direktorei un uzsvēra: «Pievienojoties RTU, mūsu mērķi ir ambiciozi – TOP500 augstskolu reitings, kas nozīmē kvalitāti gan izglītībā, gan zinātnē.»

Studenti uzdeva jautājumus, kas skar studiju procesu un organizatoriskus jautājumus, un abas puses vienojās par regulārām tikšanās reizēm, apzinoties: «Ir labi! Bet var būt labāk, ja mēs sarunājamies.»

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece