Vernera fon Sīmensa Izcilības balva 2011

12. janvāris, 2012

2012. gada 12. janvārī desmit RTU un LU eksakto zinātņu maģistrantūras un doktorantūras studiju absolventiem tika pasniegtas Vernera fon Sīmensa Izcilības balvas. Šogad konkursam bija pieteikti 36 autoru darbi – 20 maģistrantūrā un 16 promocijas darbi.  Vernera fon Sīmensa balva Latvijā šogad tika pasniegta jau divpadsmito reizi. Par galvenajiem kritērijiem, izvērtējot konkursam pieteiktos zinātniskos darbus, tika izvirzīts idejas novatorisms, risinājuma zinātniskais līmenis un praktiskais pielietojums, tādējādi sekmējot izglītības un zinātnes attīstību Latvijā. Kopējais balvu fonds ir 5000EUR. Vernera fon Sīmensa Izcilības konkursa mērķis ir atbalstīt Latvijas augstskolu studentu un jauno zinātnieku radošās spējas un veicināt to produktīvu izmantošanu valsts ekonomikai nozīmīgās jomās.