RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

RTU Karjeras diena 2014

20. marts, 2014
.
.
.

2014. gada 20. martā notika RTU Karjeras diena. Latvijas studentiem bija iespēja iepazīties ar vairāk nekā 100 potenciālo darba devēju piedāvājumu, kas bija rekords pasākuma 11 gadu vēsturē.
 
RTU Karjeras dienā uzņēmumi savu piedāvājumu prezentēja atsevišķos stendos, kā arī klātienē uzrunājot pasākuma apmeklētājus — potenciālos darba ņēmējus un praktikantus. Savukārt studentiem un citiem interesentiem bija iespēja tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem un sākt veidot nākamo posmu karjerā. Paralēli notika arī dažādi semināri par radošiem darba meklēšanas veidiem un praktiskas pieredzes nozīmi karjeras veidošanā, kā arī mācības un īpašas uzņēmumu — RTU Karjeras dienas atbalstītāju — aktivitātes.

RTU Karjeras dienā šogad bija iespēja iepazīties ar tādiem studentiem atvērtiem uzņēmumiem kā SIA «Lattelecom», AS «Latvenergo», SIA «C.T.Co», SIA «Atea Global Services», SIA «Manpower Latvia», SIA «TTS (Transportation Technology Systems)» un programmas «KIC-InnoEnergy» piedāvājumiem. Pilnu pasākuma dalībnieku sarakstu skatīt RTU Karjeras dienas mājaslapā. Kopumā uzņēmumi pārstāvēja 21 nozari.
 

RTU Karjeras diena ir lielākais no Latvijas universitāšu rīkotajiem profesionālās orientēšanās pasākumiem, kas ik gadu pulcē potenciālos darba devējus un vairākus tūkstošus studentu.

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Jaunumi