RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

RTU Karjeras diena 2012

22. marts, 2012
.
.

2012. gada 22. marts. RTU Karjeras dienas laikā Ķīpsalas izstāžu hallē darbojās airāk nekā 60 uzņēmumu stendi, kur studentiem bija iespēja nodibināt kontaktus ar interesējošo uzņēmumu pārstāvjiem. Vienlaikus notika uzņēmumu prezentācijas, lekcijas un izglītojoši semināri studentiem, semināri RTU mācībspēkiem un dažādas citas aktivitātes. Pirmo reizi RTU Karjeras dienu vēsturē 10 motivētākajiem studentiem tika dota iespēja piedalīties «Darba intervijas individuālajās meistarklasēs» un iejusties situācijā, kāda rodas pirms reālas darba intervijas.
 

Norisinājās diskusija «Inženierzinātņu speciālistu pieprasījums darba tirgū šodien un rīt», kuru vadīja RTU Biznesa atbalsta un attīstības centra direktors Modris Ozoliņš. Sabiedrībā pazīstami cilvēki diskutēja par jauniešu nodarbinātības tendencēm inženierzinātņu sektorā šobrīd un pārskatāmā nākotnē. Tika meklētas atbildes uz jautājumiem – kāpēc inženierzinātņu studiju programmu absolventi ir unikāli darba tirgū, kāda ir RTU absolventu karjera Latvijā un Eiropā un kā efektīvāk sekmēt karjeras izaugsmi.
 

Studenti RTU Karjeras dienā varēja iegūt informāciju par pieejamām prakses vietām un darba iespējām, kā arī uzzināt par nozari un šā brīža situāciju darba tirgū.
 

RTU Karjeras diena notika jau devīto reizi, taču par godu RTU 150. jubilejas gadam RTU Karjeras diena pirmoreiz tika organizēta tik plašā apmērā Ķīpsalas hallē.

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Jaunumi