Pieci iemesli pieteikties atbalsta stipendijai

14. septembris, 2020

Ik gadu vairāki uzņēmumi izvēlas atbalstīt studentus, piešķirot atbalsta stipendijas, šādā veidā arī iepazīstot topošos profesionāļus. Savukārt studentiem tā ir iespēja iegūt stipendiju savu mērķu sasniegšanai. Mēs apkopojām piecus stipendiātu visbiežāk minētos iemeslus, kādēļ ir vērts pieteikties. Vairāk par šobrīd izsludinātajiem konkursiem lasi šeit.

1. Finansiāls atbalsts studiju laikā

“Man piešķirtā stipendija deva iespēju domāt par mācībām, nevis to, kur iegūt finansiālos līdzekļus, tādēļ varēju nodoties mācībām pilnā apmērā. Ikvienam, kurš vēlas mācīties pilnā apmērā, iesaku izmantot RTU Attīstības fonda stipendiju iespēju.”

Mārtiņš Ciekurs,
Rīgas Biznesa skolas izcilības stipendijas ieguvējs

2. Iespēja sasniegt savus mērķus

“Stipendijām ir vērts pieteikties, jo tādejādi var iegūt papildu atbalstu mērķiem, ko vēlamies sasniegt. Manā gadījumā ieguvu stipendiju par maģistra darba rakstīšanu par mākslīgo intelektu, kāds arī bija mans mērķis.”

Jānis Oskars Darčiks,
Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecības stipendijas ieguvējs

3. Gandarījums par paveikto

“Ir lieliski apzināties, ka, ieguldot savu laiku studiju apguvei, iespējams saņemt arī finansiālu atbalstu. Pieteikšanās process stipendijai prasa laiku, tomēr gandarījums vēlāk viennozīmīgi ir tā vērts!”

Gvido Dokāns,
SIA “Severstal Distribution” izcilības stipendijas ieguvējs

4. Mūžīgais dzinulis būt labākajam

“Būt labākajam šodien, nenozīmē būt labākajam arī rītdien. Mūsdienās, kad viss tik strauji mainās, ir ļoti būtiski arvien sevi pilnveidot un dzīvot līdzi laikam. RTU Attīstības fonda iespējas ir sniegušas papildus dzinuli pieņemt jaunus izaicinājumus un darīt vairāk!”

Arnita Spule,
Alfreda Raistera vārdā nosauktās izcilības stipendijs ieguvēja

5. Iepazīšanās ar nozares uzņēmumiem

RTU Attīstības fonda nodrošinātā iespēja studentiem saņemt izcilības stipendijas ir viens no veidiem kā panākt sasniegto rezultātu atzinīgu novērtējumu profesionāli darbojošos uzņēmumu vidū, izcelt sevi kā neatlaidīgu, mērķtiecīgu un radošu personību un saņemt finansiālu atbalstu studiju laikā, kas ir ļoti būtiski kvalitatīvam studiju darbam.”

Audars Kārlis Klints,
SIA “Severstal Distribution” izcilības stipendijas ieguvējs