RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Pasniegtas balvas "Gada jaunais mācībspēks" un "Akadēmiskās izcilības gada balva"

25. oktobris, 2022
.
.
.

Pateicoties SIA "Industry Service Partner" finansiālajam atbalstam, Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar nodibinājumu RTU Attīstības fonds ik gadu izsludina konkursu ar mērķi apzināt un novērtēt RTU izglītības darbiniekus. Šogad balvu pasniegšana norisinājās īpašā gaisotnē, svinot Rīgas Tehniskās universitātes 160. gadu jubileju.

RTU dzimšanas dienā Senāta svinīgajā sēdē tika godināti gada izcilākie mācībspēki, kuri parādījuši izcilus sasniegumus pedagoģiskajā darbā. «RTU Akadēmiskās izcilības balvu» saņēma MLĶF dekāns akadēmiķis Māris Turks, savukārt «RTU Gada jaunā mācībspēka balvu» – EVIF VASSI asociētā profesore Ieva Pakere. Balvas labākajiem mācībspēkiem jau tradicionāli atbalsta RTU absolventa un rektora bijušā vietnieka Aigara Ločmeļa uzņēmums «Industry Service Partners». 

«Liels izaicinājums ir uzbūvēt ēku, bet vēl lielāks – aizpildīt to ar saturu, padarot par mājām studentiem. Mēs esam priecīgi, ka varam atbalstīt pareizās vērtības un varam būt daļa no nemitīgā universitātes attīstības procesa,» Senāta sēdē sacīja A. Ločmelis.


Foto: Rīgas Tehniskā universitāte

«Esmu ļoti pateicīga par šo novērtējumu, jo strādājot ar studentiem, vienmēr esmu centusies izturēties ar cieņu un sapratni, lai veidotu motivējošu mācību vidi. Daļa no "Gada jaunā mācībspēka" balvas noteikti pienākas visiem Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta lektoriem, kas dalījušies ar savu pieredzi, kā veidot interaktīvu mācību saturu un pielietot dažādas mācību metodes. Šajā institūtā nepārtraukti tiek pacelta mācību kvalitātes latiņa, tādēļ nevaram pieļaut, ka kāds no lekciju kursiem tiek pasniegts garlaicīgi un nesaistoši. Paldies arī visiem studentiem, kas ar 100% atdevi iesaistās lekcijās un praktiskajos darbos, diskutē un uzdod jautājumus, kā arī sniedz savu viedokli par to, kā uzlabot mācību priekšmetus. Ieinteresēti studenti ir labākais novērtējums mācībspēka darbam,» balvas "Gada jaunais mācībspēks" saņēmēja Ieva Pakere. 

RTU Attīstības fonds sirsnīgi sveic balvas saņēmējus un novēl turpmākus panākumus pedagoģiskajā darbā!

Kopīgot rakstu

Jaunumi