RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Noskaidroti sociālo projektu konkursa OPEN MIND 2015 uzvarētāji

3. jūnijs, 2015
.
.
.

Šodien paziņoti pieci Swedbank un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda organizētā studentu sociālo projektu konkursa “Open Mind 2015” uzvarētāji, kuru ideju pieteikumi labu pārmaiņu veicināšanai Latvijas, sava reģiona vai augstskolas  vidē saņems to īstenošanai nepieciešamo finansējumu. Uzvarētājus noteica gan sabiedrības balsojums konkursa interneta vietnē www.swedbank.lv/openmind, gan arī žūrijas vērtējums. “Open Mind 2015” uzvarētāji:
 

• Tīnas Tremanes, Brigitas Mednes un Grietas Jankavas projekts “Klausāmās grāmatas,” kas piedāvās bērnu literatūras, tulkotās literatūras un oriģinālliteratūras izdevumus audio formātā, nodrošinot literārus sacerējumus pieejamākus gan tiem, kuri vēl lasītprasmi nav apguvuši, kuriem lasīt liedz  veselības ierobežojumi vai arī tiem, kuri vienmēr atrodas kustībā. 
Projekta video pieteikums šeit. https://www.youtube.com/watch?v=ciXwVTVd7oM&feature=youtu.be 
 
• Baibas Vingres labdarības akcija ,,Uzzīmē sapni,” kuras ietvaros Naujienas bērnunamā mītošie bērni zīmē savas sapņu rotaļlietas, kuras vēlāk tiek izgatavotas un piedāvātas iegādei labdarības izsolē. Par saziedotajiem līdzekļiem tiek īstenoti bērnu sapņi un ieceres, piemēram, doties ilgi gaidītā ekskursijā.
Projekta video pieteikums šeit. https://www.youtube.com/watch?v=MvbtC6IERuU&feature=youtu.be
 
• Martas Avotnieces projekts “Burtvide,” kura ietvaros plānots veidot smilšukastes ar īpašiem smilšpapīra burtiem gar malām, ko mazuļi var apgūt ne vien kā noteiktus simbolus ar tiem piemītošo skaņu, bet arī ar skāriena atmiņas starpniecību.
Projekta video pieteikums šeit. https://www.youtube.com/watch?v=i6xzHpsI2cU&feature=youtu.be
 
• Raivja Lindiša un Jāņa Gavara Auces bērnu invalīdu biedrības „Māriņa” telpu labiekārtošanas projekts, paredzot atjaunot biedrības inventāru, papildināt to ar mūsdienīgām tehnoloģijām, veidojot bērnus attīstošu un iedvesmojošu vidi.
Projekta video pieteikums šeit. https://www.youtube.com/watch?v=jvcBwnPaZnw&feature=youtu.be
 
• Sandas Stikutes projekts “Smilšu dziednieciskais spēks,” kura ietvaros  bērniem ar autismu un dažādiem uzvedības traucējumiem būs iespēja piedalīties smilšu kino demonstrācijas un darbnīcu pasākumos, izmantojot īpašus smilšu zīmēšanas galdus un jaunākās tehnoloģijas.
Projekta video pieteikums šeit.
 
Kopā suminām tos, kuri veido labāku Latviju!
 
Par OPEN MIND

OPEN MIND ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un tādējādi sekmēt Latvijas iedzīvotāju pozitīvo attieksmi pret sociālo atbildību. OPEN MIND dod iespēju jebkuram Latvijas studentam īstenot savu sociālo projektu un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai. Kopumā OPEN MIND konkursā trīs gadu laikā 244 studenti no 26 Latvijas augstskolām iesnieguši 137 idejas.

 
Informāciju sagatavoja:
Vineta Savicka
Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja

 

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Jaunumi