RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Mācību brauciens uz Čehiju

12. decembris, 2011
.
.

Kam: RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta studentiem
Ar mērķi: Organizēt studiju programmas "Uzņēmējdarbības loģistika" studentu mācību braucienu
Sadarbībā ar: SIA "GEFKO BALTIC" un Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedru
Kad: Laika posmā no 26.11.2011 līdz 02.12.2011
 

Sadarbībā ar SIA "GEFKO BALTIC" un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedru, laika posmā no 28.11.2011 ldz 01.12.2011 notika RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta studiju programmas "Uzņēmējdarbības loģistika" studentu mācību brauciens uz Čehiju. Brauciena mērķis bija padziļināt studentu izpratni un praktisko pieredzi loģistikas un transporta ekonomikas jomā, kā arī motivēt studējošos aktīvi iesaistīties nozares uzņēmumu darbībā pēc studiju programmu absolvēšanas.
 
Mācību braucienā devās 14 labāko loģistikas studentu komanda.
 
Pirmajā dienā Čehijā (28.11.) brauciena dalībnieki apmeklēja Latvijas Republikas vēstniecību Čehijas Republikā, kā arī tikās ar trešo sekretāru Jāni Kalvu un vēstnieku Kasparu Ozoliņu. Dienas otrajā pusē tika apmeklēts uzņēmums „DHL”, kur studiju brauciena dalībniekiem bija iespēja klātienē apskatīt gan terminālu, kur tobrīd tika komplektēti kravu sūtījumi, gan arī piedalīties uzņēmuma pārstāvju lekcijā par procesu vadību uzņēmumā.
 
Otrajā dienā (29.11.) tika apmeklēts uzņēmums „GEFKO”, kas rīkoja studentu konkursu SIA „GEFCO BALTIC” gada balva loģistikas studentiem, kura rezultātā studentiem bija šī iespēja doties mācību braucienā uz Čehiju.
 
Trešajā dienā (30.11.) brauciena dalībnieki viesojās stikla fabrikā Nižborā un alus darītavā Pilsenē.
 
Pēdējā mācību brauciena diena (01.12.) Čehijā tika pavadīta partneraugstskolā Tomaša Batas universitātē Zlinā.

Fotogalerija
 

Kopīgot rakstu

Jaunumi