LEEA, AS Jauda un SIA ABB studiju noslēguma darbu stipendijas apbalvošana 2014

16. oktobris, 2014

2014. gada 16. oktobrī plkst. 14.00, SIA „ABB” birojā, Tīraines ielā 3a, notika Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas, AS „Jauda” un SIA „ABB” studiju noslēguma darbu stipendijas apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tika sveikti konkursa laureāti un viņu darba vadītāji.

Papildus apbalvošanai, laureātiem un darba vadītājiem bija iespēja noklausīties SIA “ABB” Viceprezidenta, “LEEA” pārstāvja un AS Energofirma “Jauda” pārstāvja uzrunas, vērot SIA “ABB” prezentāciju par tehnoloģiju jaunumiem un novērtēt SIA „ABB” produktu paraugdemonstrējumus, piedalīties diskusijā ar SIA „ABB” jaunajiem inženieriem un vakara noslēgumā baudīt gardas uzkodas.

Šogad konkursam tika iesniegts 41 darbs, t.sk. 35 darbi no Rīgas Tehniskās universitātes, 5 darbi no Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauksaimniecības enerģētikas institūta un 1 darbs no Rīgas Tehniskās koledžas Enerģētikas katedras.

Saņemto pieteikumu skaits šogad sasniedza rekordskaitu, dažās nominācijās pieteikumu skaitam sasniedzot pat 3,5 reizes vairāk, salīdzinot ar stipendiju skaitu, tādēļ nākamajos gados stipendiju skaitu ir plānots palielināt.