Apbalvoti Latvijas labākie ķīmijas un dabaszinātņu skolotāji

6. decembris, 2013

2013. gada 6. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF) notika seminārs ķīmijas un dabaszinātņu skolotājiem «Ķīmija kā prioritāte», kura laikā MLĶF un uzņēmumi apbalvoja labākos 2013. gada ķīmijas un dabaszinātņu skolotājus.

Kopumā tika piešķirti 14 apbalvojumi skolotājiem no 10 Latvijas pilsētām, no tām 4 uzņēmumiem sadarbojoties ar RTU Attīstības fondu.

RTU MLĶF sadarbībā ar AS „Olainfarm” un nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” piešķīra 4 balvas 100 LVL vērtībā nominācijā „Labākais ķīmijas skolotājs”.

Organiskās sintēzes institūts sadarbībā ar RTU Attīstības fondu piešķīra apbalvojumu Antoņinai Japinai no Saldus 2. vidusskolas un Ludmilai Volkovai no Rīgas 22. vidusskolas. SIA «Bauskas alus» sadarbībā ar RTU Attīstības fondu apbalvojumu pasniedza Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotājai Aijai Vanagai, savukārt SIA «Saint Tech» apbalvoja Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolotāju Irinu Fjodorovu.