RTU Arodorganizācija
Parādīt izvēlni
RTU Arodorganizācija

«Svētki zinātnei – RTU 160»

1. jūnijs, 2022
.
.

2022. gada 1. jūlijā, kad Mežaparka estrādē notiks ne vien jau sestais RTU Lielais izlaidums, bet arī RTU 160. gadadienas svinības kā inženierzinātņu svētki.

Svētku programma:

  • no plkst. 16.00 «Svētki zinātnei – RTU 160»
  • plkst. 18.00 RTU Lielais izlaidums
  • plkst. 20.30 koncerts

Ieeja Mežaparka Lielajā estrādē būs atvērta jau no plkst. 16.00, lai Jūs varētu piedalīties dažādās aktivitātēs: fotografēties, apskatīt RTU vēsturei un inženiertehniskajiem sasniegumiem veltītu izstādi, iepazīties ar visām RTU fakultātēm un iegādāties RTU suvenīrus.

RTU jubilejas koncertā ar košiem muzikālajiem priekšnesumiem mūs sveiks slaveni un iemīļoti mūziķi – Intars Busulis un Abonementa orķestris, dzīvespriecīgā grupa «Citi zēni», poproka un elektroniskās mūzikas grupa «Triānas parks», dūdu un bungu grupa «Auļi», pieredzes bagātākais Latvijas dīdžejs Dj Monsta, RTU kori, Tautas deju ansamblis «Vektors» un citi mākslinieki.

Pasākuma laikā būs iespēja nopirkt arī uzkodas un atspirdzinošus dzērienus.

RTU bijušajiem darbiniekiem un viņus pavadošajām personām ieeja pasākumā ir bez maksas.

Savukārt, RTU darbiniekiem ieeja pasākumā ir bez maksas, pie ieejas uzrādot RTU darbinieka apliecību. Darbinieku pavadošajām personām jāiegādājas ieejas biļete par 5 EUR.

Citiem interesentiem interneta vietnē: https://ticketshop.lv/lv/events/4149 jāiegādājas ieejas biļete. Bērniem līdz 12 gadu vecumam atsevišķa biļete nav jāpērk.

Lūgums līdz 20. jūnijam sazināties ar RTU Pensionāru biedrību  un informēt, vai ar savu klātbūtni pagodināsiet RTU 160. jubilejas svinības.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

1. jūnijs, 2022 plkst. 10:05

Līdzīgi raksti

Jaunumi