RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Studijas RTU īpašajās budžeta vietās sāks 15 sportisti

21. jūnijs, 2018
.
.
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) šogad konkursa kārtībā ir izraudzīti 15 sporta talanti, kuri 2018./2019. akadēmiskajā gadā sāks studijas RTU studiju programmās par augstskolas līdzekļiem. Šie visi sportisti ir uzrādījuši augstus sasniegumus gan sportā, gan guvuši labas sekmes mācībās. 

RTU rudenī studijas sāks vieglatlēti Matīss Velps un Asnāte Kalniņa, bobslejisti Ralfs Bērziņš un Dāvis Kaufmanis, volejbolisti Artūrs Zemnieks, Kristīna Križanovska, Natalija Samsonova un Vladislava Kozlova, basketbolisti Alekss Dāvids, Matīss Koļesinskis un Rūdolfs Dolmanis-Dravants, hokejists Roberts Kaļķis, klinšu kāpēja Laura Dzalbe un orientēšanās sportists Andris Sarksņa.  

Jaunie sporta talanti studēs Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē un Inženierekonomikas un vadības fakultātē. 

RTU īpašās budžeta vietas sportistiem piešķir jau vairākus gadus, tā atbalstot jaunos sporta talantus, kuri pēc individuāla plāna var gan studēt, gan vienlaicīgi nodarboties ar sportu, sasniedzot augstus rezultātus. 
Savukārt pārējiem reflektantiem, kuri šogad vēlas uzsākt studijas augstskolā, reģistrācija studijām portālā Latvija.lv sākas 25. jūnijā, savukārt uzņemšanas punktos iestāšanās dokumenti jāuzrāda no 3. līdz 10. jūlijam. RTU pieteikšanās bakalaura un maģistra līmeņa studijām notiks RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

Informācija par uzņemšanu.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

21. jūnijs, 2018 plkst. 14:16

Līdzīgi raksti

Jaunumi