RTU Sporta centrs

Informācija studentiem par Brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports»

21. aprīlis, 2020
Foto - Rīgas Tehniskā universitāte

Šajā laikā, kad klātienes sporta nodarbības ir atceltas un RTU Sporta centrs attālināti pēc grafika tās nevar organizēt, tad saprotams, ka no studentu puses ir daudz jautājumu par to, kā varēs saņemt ieskaiti par C daļas kursu pavasara semestra beigās.

• RTU Sporta centra administrācija informē studentus, kuri 2019./2020.st.g. pavasara semestrī ir izvēlējušies Brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», ka pēc tam, kad nodarbību process tiks atsākts (pagaidām plānots, ka tas būs pēc 12.maija, kad valstī beigsies ārkārtas stāvoklis), tad ieskaites un 2 kredītpunktu saņemšanai kopumā tiks samazināts apmeklējumu skaits un būs jāapmeklē 15 nodarbības (20 nodarbību vietā).
  • Ja kādam studentam nepieciešams ieskaiti saņemt ātrāk (piemēram, jūnijā saistībā ar noslēguma darba aizstāvēšanu, vai arī RTU partneruniversitāšu studentiem), tad lūgums rakstīt uz  un attiecīgi pamatot, kādēļ ieskaites saņemšana ir nepieciešama ātrāk, arī termiņu, kad šī ieskaite ir nepieciešama, kā arī minēt Jūsu izvēlēto sporta veidu. Katrs šāds iesūtītais gadījums tiks izskatīts individuāli un gala lēmums pieņemts kopā ar Sporta centra direktoru.
  • Jebkurā citā gadījumā, pavasara semestra ieskaites tiks izliktas kā ierasts — tiklīdz students būs apmeklējis noteikto nodarbību skaitu un attiecīgā sporta veida treneris būs devis akceptu Sporta centra administrācijai par ieskaites izlikšanu.
  • Informējam arī, ka saistībā ar RTU rektora rīkojumu pārcelt pavasara semestra beigu termiņu uz 14.augustu, Sporta centrs plāno strādāt arī vasaras periodā (ja nepieciešams, tad līdz pat semestra pagarinājuma beigām).
  • Kamēr sporta nodarbības nevar atsākties, studenti ir arī aicināti brīvprātīgi piedalīties Sporta centra izveidotajos «Endomondo» aplikācijas izaicinājumos no 27.aprīļa līdz 26.maijam, līdz ar to nopelnot papildus reizes pie līdzšinējiem nodarbību apmeklējumiem, bet ne vairāk kā 3 apmeklējuma reizes šī izaicinājuma ietvaros. Attiecīgi 1 apmeklējuma reizi varēs saņemt par šādiem veiktajiem distanču garumiem katrā no aktivitātēm — 15 km iešana, 30 km skriešana, vai 50 km velo braukšana. Kilometrus var krāt tikai vienā aktivitātē, vai visās trijās, vai divās - kombinējot pēc brīvas izvēles. 15km iešana - 1 reize; 30km iešana - 2 reizes; 45km iešana - 3 reizes; 30km skriešana - 1 reize; 60km skriešana - 2 reizes; 90km skriešana - 3 reizes; 50km ar velo - 1 reize; 100km ar velo - 2 reizes; 150km ar velo - 3 reizes. Tātad var kombinēt visus šos kilometrus aktivitātēs pēc savām spējām visa mēneša garumā.
  • Lai Sporta centra administrācijai būtu vieglāk sekot līdzi šīm aktivitātēm, tad lūgums tiem C daļas studentiem, kuri piedalīsies izaicinājumā, papildus uzrakstīt arī e-pastu uz . Vairāk informācija pieejama sagatavotajā ziņā «Izaicini sevi ar spoRTU» un izveidotajos izaicinājumos.

Turklāt Sporta centra administrācija iesaka šajā laikā, kad nepieciešama sociālā distancēšanās, turpināt sportot mājas apstākļos un uzturēt aktīvu dzīves veidu. Zemāk piedāvājam ieskatīties dažādos ieteikumos, vingrinājumos un treneru sagatavotajos video:

21. aprīlis, 2020 plkst. 18:16