RTU Liepāja

RTU Liepāja norit prakse doktorantiem no Lietuvas

13. marts
Doktorantu prakses dalībnieki

RTU Liepāja viesojās Viļņas Universitātes doktora studiju programmas  «Izglītības zinātnes» doktoranti, lai šeit strādātu mēnesi ilgu praksi.

Tiekoties ar RTU Liepāja profesoriem Dinu Betheri, Pāvelu Juru un Lindu Pavītolu, doktoranti prezentēja sava promocijas darba koncepciju un izstrādes gaitu, kā arī veidoja zinātnisku diskusiju ar studiju programmas  «Izglītības zinātnes» doktorantiem no RTU Liepāja.

Profesore Dina Bethere atzīst:  «Šī doktorantiem ir iespēja veltīt laiku sava promocijas darba izstrādei. Viņu paši saka, ka pēc diskusijām, kas notiek ar kolēģiem un profesoriem, iedvesma ļauj strādāt līdz vēlai naktij. Iespēja dzirdēt citu pētījumus, ieteikumi no kolēģiem – ir tas, kas šīs tikšanās reizes padara īpaši vērtīgas. Turklāt mums ir svarīga sadarbība ar Viļņas Universitāti, kas kā Lietuvas TOP5 universitāte dod mums pieredzi un perspektīvu.»

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece