RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Ziemas paralimpiskajās spēlēs karogu nesīs RTU absolvente

23. februāris, 2022
Foto - https://worldcurling.org/

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrantūras absolvente Poļina Rožkova būs viena no Latvijas komandas karognesējiem ziemas Paralimpiskajās spēlēs, kas notiks Pekinā no 4. līdz 13.martam.

Poļina 2019./2020. akadēmiskajā gadā uzsāka studijas RTU īpašajās talantīgajiem jaunajiem sportistiem domātajās studiju vietās par augstskolas līdzekļiem un nu jau ir pabeigusi studijas. Viņa sasniegusi augstus rezultātus paukošanā un ratiņkērlingā.

Pirms septiņiem gadiem, aizvadot piecus Pasaules kausa posmus, viņa ratiņpaukošanā kļuva par pasaules ranga līderi, bet 2020. gada martā pasaules čempionātā ratiņkērlingā palīdzēja Latvijas komandai iegūt ceļazīmi startam Pekinas Paralimpiskajās spēlēs.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

23. februāris, 2022 plkst. 9:52