RTU volejbolisti izcīna zeltu Latvijas XXXIV Universiādē

.
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu komanda Latvijas XXXIV Universiādes sacensībās volejbolā, kas Jelgavā norisinājās 27. – 28. aprīlī, izcīnīja 1. vietu, savukārt sieviešu komanda palika ceturtā.

Pirmajā Universiādes dienā RTU vīriešu komanda aizvadīja divas apakšgrupu spēles, ar 2:0 svinot pārliecinošu uzvaru pār Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU), bet ar 2:1 uzvarot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA). Savukārt otrajā dienā pusfinālā RTU sportisti ar 2:0 pārliecinoši uzvarēja Rīgas Stradiņa universitāti (RTU), savukārt finālā arī ar 2:0 svinēja uzvaru pār Daugavpils Universitāti (DU), kopvērtējumā izcīnot zeltu. Nākamajās vietās attiecīgi ierindojās DU, LSPA, RSU un LBTU.

Toties sieviešu konkurencē pirmajā dienā RTU volejbolistes ar 2:0 svinēja uzvaru pār LSPA, ar 1:2 piekāpās LU un ar 0:2 – RSU. Savukārt otrajā dienā cīņā par 3. vietu RTU ar 1:2 piekāpās DU, kopvērtējumā ierindojoties 4. vietā. 1.vietu sieviešu konkurencē izcīnīja RSU, 2. vietu – LU, 3. vietu – DU, 5. vietu – LBTU un 6. vietu – LSPA.