RTU Sporta centrs

RTU sportistes izcīna bronzu Latvijas komandu čempionātā galda tenisā augstākajā līgā

15. maijs
Foto - Aksels Ambergs (Attēlā no labās puses - L. Zeltiņa, S. Sveile, V. Majorova)

Bronzas godalgu no Latvijas komandu čempionāta galda tenisā augstākajā līgā atvedusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu komanda. Par medaļām četros sacensību posmos visas sezonas garumā cīnījās astoņas sieviešu komandas, un noslēguma sacensības norisinājās 11. maijā Rīgā.

Sacensības sākās ar pusfināla spēlēm, kurās RTU sieviešu komanda ar rezultātu 0:3 piekāpās šī gada čempionēm Salaspils GTK komandai. Savukārt, turpinot cīņu par medaļām, RTU sportistes ar 3:2 pieveica komanda «Saldus TIKSC/Jūrmala» un kopvērtējumā izcīnīja bronzas medaļas.

RTU komandā startēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) absolvente), Diāna Afanasjeva (RSU studente), Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātes maģistrantūras 2. kurss) un Sanita Sveile (trenere un RTU Sporta centra direktora p. i.).

Plašāka informācija

Raksta autors