Universiādes minifutbola sacensībās triumfē RTU komanda

.
.
.
Foto - Rīgas Futbola federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) futbola komanda izcīnīja uzvaru Latvijas Universiādes posmā minifutbolā. Savukārt RTU futbolists Ģlebs Zavjalovs tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Sākotnēji D grupas spēlēs gan RTU futbolisti, gan arī pagājušās sezonas uzvarētāja — Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komanda — spēja savākt pa četriem punktiem, savstarpēji cīnoties neizšķirti 3:3, tomēr labākas vārtu attiecības dēļ tiešo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu nopelnīja RTU.

Turpmākajās izslēgšanas cīņās RTU ne reizi vairs neielaida bumbu savos vārtos, ceturtdaļfinālā RTU ar 2 pret 0 pieveicot Nacionālo aizsardzības akadēmiju, pusfinālā ar 2 pret 0 uzvarot RISEBA, savukārt fināla mačā ar identisku gala rezultātu pārspējot arī Ventspils Augstskolu, kas gala rezultātā ieguva sudrabu, bet bronzu izcīnīja Daugavpils Universitāte.

Universiādes minifutbola sacensības vīriešiem notika 21. aprīlī. Tās kopš 2012. gada organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola turnīru asociāciju (FTA) un Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS).