RTU Sporta centrs

Studentus aicina pieteikties Eiropas Universitāšu čempionātiem

15. janvāris, 2019
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem 2019. gadā ir iespēja piedalīties Eiropas Universitāšu čempionātos, ko organizē Eiropas Universitāšu sporta asociācija (EUSA). Sacensības norisināsies 23 sporta veidos visas vasaras garumā un dalībnieki tajās pārstāvēs un reprezentēs savas augstskolas.

Čempionātos var piedalīties studenti vecumā no 17 līdz 30 gadiem.

Augstskolām čempionātiem jāreģistrējas vismaz piecus mēnešus pirms sacensībām, sazinoties ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS) pa e-pastu . Tālāko reģistrēšanos pēc paroles saņemšanas veic augstskolas (to sporta klubi vai par sportu atbildīgās personas).

Dalībnieku skaita pieteikums jāaizpilda vismaz trīs mēnešus pirms sacensībām, savukārt individuālais pieteikums — mēnesi pirms sacensībām. Piesakoties LASS, par dalību čempionātos ir jāinformē arī RTU Sporta centrs, rakstot uz .

Dalības maksu un ar sacensībām saistītos izdevumus sedz paši sportisti vai viņu piesaistītie atbalstītāji. Uzreiz pēc pirmās reģistrācijas ir jāveic pirmais maksājums (400 — 2000 EUR vai 2000 EUR komandu sporta veidiem). Cīņas sporta veidiem pirmās iemaksas nav.

Reģistrēšanās maksa ir 30 EUR par dalībnieku, savukārt dzīvošanas izmaksas — 65 EUR dalībniekam par vienu nakti.

Papildu informācija — EUSA mājaslapā.

Sporta veidi
Norises vieta