RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU XXX Pasaules Vasaras Universiādē pārstāvēs divi sportisti

27. jūnijs, 2019
Foto - Sandra Škutāne (pirmais no kreisās - RTU students/ basketbolists Arvīds Dambenieks prezentējot Universiādes delegācijas parādes tērpus)

No 1. līdz 11. jūlijam Itālijas pilsētā Neapolē norisināsies XXX Pasaules Vasaras Universiāde, un Latvijas sportistu studentu vidū būs arī divi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un viens treneris — peldētājs Tomass Jegorovs, peldēšanas treneris Viktors Aļohins un basketbolists Arvīds Dambenieks, kurš būs viens no Latvijas basketbola komandas dalībniekiem.

Pavisam uz Universiādi dosies 32 sportisti no 11 Latvijas augstskolām. Viņi piedalīsies deviņos sporta veidos: basketbolā vīriešiem, džudo, šaušanā, paukošanā, peldēšanā, taekvondo, tenisā, sporta vingrošanā un vieglatlētikā. Vēl Universiādē ir iekļauta loka šaušana, futbols, daiļlēkšana, mākslas vingrošana, regbijs 7, burāšana, galda teniss, volejbols un ūdens polo.

Kopējais Universiādē akreditēto sportistu skaits ir 9800 no vairāk kā 143 valstīm.

Latvijas sportistu starta laiki.

Vairāk informācijas par Universiādi pieejama oficiālajā mājas lapā.

Latvijas studentu startiem un piedzīvojumiem Universiādē var sekot līdzi Latvijas Augtskolu sporta savienības Facebook lapā un Instagram kontā.

26.jūnija notikušajā preses konferencē piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta eksperts Kaspars Randohs, Latvijas Augtskolu sporta savienības prezidente Agita Ābele, Latvijas Sporta federāciju padomes valdes izpilddirektors Māris Liepiņš, Latvijas studentu basketbola izlases galvenais treneris Guntis Endzels, Latvijas basketbola savienības prezidents Valdis Voins, Latvijas delegācijas vadītāja Kitija Seņkāne, kā arī studentu izlases sportisti un viņu treneri.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

27. jūnijs, 2019 plkst. 20:30