RTU vieglatlētu starti «Rīgas kausu» un «Katrīnas kausa» izcīņā

23. janvāris
Foto - Pixabay

18. un 20. janvārī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti piedalījās starptautiskās vieglatlētikas sacensībās.

«Rīgas kausu 2024» izcīņā, konkurējot ar sportistiem no Lietuvas, Vācijas, Ukrainas un Singapūras, Gvido Miezers (Būvniecības un mašīnzinību fakultāte, 2. kurss) 60m barjeskrējienā ierindojās 5. vietā, savukārt Maksims Pjazings (Inženierekonomikas un vadības fakultāte, 3. kurss) 60m palika 13. vietā un Aleksandrs Madijarovs (Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte, 1. kurss) – 15. vietā.

Kuldīgā tradicionālajās starptautiskajās sacensībās «Katrīnas kauss» RTU pārstāvēja Daniela Lasmane (Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte, 2. kurss). 60m barjerskrējinā viņa izcīnīja 4. vietu.

23. janvāris plkst. 9:59