RTU vieglatlētiem godalgotas vietas «Sportland kausa» V posmā

.
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti sekmīgi aizvadījuši Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkoto «Sportland kausa» V posmu, kas 4. jūnijā notika Saldū. RTU studenti šajās sacensībās izcīnīja četras zelta un divas sudraba medaļas.

No RTU sportistiem vislabāk veicās Inženierekonomikas un vadības fakultātes 4. kursa studentei Asnātei Kalniņai, kura kļuva par čempioni gan 100 metru skrējienā (12,23 sek.), gan 400 metru skrējienā (54,29 sek.), kas izrādījās arī vērtīgākais rezultāts šo sacensību programmā.

Arī vīriešu konkurencē 100 metru skrējienā zelta medaļu izcīnīja RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes 2. kursa students Valērijs Valinščikovs ar rezultātu 10,94 sek. Viņam arī izcīnīta 5. vieta 400 metru skrējienā (49,13 sek.).

Vēl vienu zelta medaļu 400 m barjerskrējienā pievienoja RTU Liepājas studiju un zinātnes centra 1. kursa students Dmitrijs Ļašenko ar rezultātu 52,12 sek. Viņam arī 2. vieta 400 metru distancē (48,09 sek.). Savukārt Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 1. kursa studentam Jegoram Ivanovam 1500 metru distancē 2. vieta (4:06,63).

Rinalds Smilga (MTAF, 2. kurss) izcīnīja 4. vietu tāllēkšanā ar rezultātu 6,49 m.

Nākošais starts RTU vieglatlētiem būs «Sportlans kausa» VI posms, kurš notiks 18. - 19.jūnijā, Jelgavā.

Vairāk informācijas un rezultāti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

8. jūnijs, 2022 plkst. 12:06