RTU vieglatlētiem godalgotas vietas «Sportland» kausa sestajā posmā

.
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti vairākas godalgas izcīnījuši 18. un 19. jūnijā Jelgavā notikušajā «Sportland» kausa sestajā posmā vieglatlētikā.

Par sacensību uzvarētāju 200 m skrējienā kļuva RTU studente Asnāte Kalniņa (Inženierekonomikas un vadības fakultāte, 4. kurss) (25,03), kura, savukārt, 100 m distancē izcīnīja 3. vietu (11,89).

400 m barjerskrējienā uzvara arī Dmitrijam Ļašenko (Liepājas studiju un zinātnes centrs, 1. kurss) (53,19), savukārt 400 m viņam 3. vieta (48,04).

Uzvaru 110 m barjerskrējienā izcīnīja RTU absolvents Kārlis Sondors (15,26), savukārt šķēpmešanā trešo labāko rezultātu uzrādīja Matīss Velps (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, 4. kurss) (63,58).

Spēcīgā konkurencē 100 m skrējienā labu rezultātu sasniedza Valerijs Valinščikovs (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte, 2. kurss), izcīnot 5. vietu (10,77), savukārt 200 m – 7. vietu (22,73).

Toties trīssoļlēkšanā Rinalds Smilga (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 2. kurss) ierindojās 6. vietā (13,59), bet tāllēkšanā – 9. vietā (6,41), savukārt 400 m distancē Jurijs Kravčonoks (MTAF, 4. kurss) ieņēma 22. vietu (53,14).

Nākamais RTU vieglatlētu starts gaidāms Latvijas čempionātā, kas 25 un 26 jūnijā norisināsies Valmierā.