RTU vieglatlēti izcīna vairākas godalgotas vietas sacensībās Valmierā

.
.
.
Foto - Pexels

Ar dažāda kaluma medaļām no vieglatlētikas sacensībām atgriezušies vairāki Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, kuri piedalījās gan Valmieras atklātajā čempionātā, gan Sportland kausa izcīņas noslēdzošajā 6. posmā, gan Latvijas čempionātā. Sacensības norisinājās 20. - 21. jūlijā un 29. - 30. jūlijā Valmierā.

Valmieras čempionātā vislabākos rezultātus sasniedza Ralfs Roga, kurš izcīnīja 2. vietu 800 m skrējienā (1:58,82) un Jegors Ivanovs, izcīnot 3. vietu šajā pašā distancē (2:00,47).

Sportland kausa izcīņā mūsu sportistiem konkurenci sagādāja arī labākie vieglatlēti no Lietuvas. Sudraba medaļu šķēpa mešanā (65,25) izcīnīja Matīss Kaudze, savukārt bronzas medaļu - Matīss Velps, šķēpu raidot 59,79 m tālumā. 110 m barjerskrējienā (15,61) 2. vietu izcīnīja RTU absolvents Kārlis Sondors, bet 3. vietu - Gvido Miezers (15,63).

Latvijas čempionātā par uzvarētāju 400 m barjerskrējienā (51,95) kļuva Dmitrijs Ļašenko, savukārt 110 m barjerskrējienā 2. vietu izcīnīja Jānis Bērziņš (15,00), bet 3. vietā ierindojās RTU absolvents Kārlis Sondors (15,24).

Daniela Lasmane sacensības noslēdza ar divām bronzas medaļām - 100 m skrējienā (12,28) un 200 m skrējienā (25,52).

Vieglatlētikas sezona RTU sportistiem noslēgsies 4. - 5. augustā Valmierā ar dalību Valsts prezidenta balvas izcīņā.

31. jūlijs, 2023 plkst. 10:31