RTU Sporta centrs

RTU sudrabs Baltijas Tehnisko universitāšu kausa izcīņā vieglatlētikā

11. marts, 2020
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

6. martā Kauņā notika Baltijas Tehnisko universitāšu kausa izcīņa vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās RTU, Viļņas Ģedimina Tehnoloģiju universitātes (VGTU), Kauņas Tehniskās universitātes (KTU) un Klaipēdas universitātes (KU) sportisti.

Komandu vērtējumā RTU ar 8540 punktiem ierindojās godpilnajā otrajā vietā. Ceļojošo kausu šoreiz saņēma mājinieki KTU. Viņu kontā − 9635 punkti. KU vieglatlēti palika trešie, bet VGTU – ceturtie.

No RTU vieglatlētiem vislabāk startēja Alevtīna Tarasova (attēlā) (IEVF), 60 m skrējienā izcīnot pirmo vietu (7,96). Otrs labākais rezultāts − Kārlim Sondoram (attēlā) (EEF) − uzvara 60 m barjerskrējienā (8,63). Par sacensību uzvarētājiem 400 m distancē kļuva Jurijs Kravčonoks (MTAF), bet Sandis Rošāns (MTAF) uzvaras laurus plūca augstlēkšanā – 1,90. Arī 4x200 m jauktajā stafetē uzvara RTU komandai − Dacei Asmei (ETF), A. Tarasovai, K. Sondoram un J. Kravčonokam.

Startējot individuāli, lodes grūšanā RTU absolvente Laima Barbane ieguva otro vietu, bet Džeina Dombrava (ETF) − trešo vietu. Trešā godalga arī D. Asmei 400 m skrējienā un Liegai Krasovskai (MLĶF) 60 m barjerskrējienā.

RTU sudrabs Baltijas Tehnisko universitāšu kausa izcīņā vieglatlētikā RTU sudrabs Baltijas Tehnisko universitāšu kausa izcīņā vieglatlētikā

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. marts, 2020 plkst. 10:20